Mažumoje likę „Man United“ futbolininkai neįveikė čempionato autsaiderių © AFP nuotr.

Sekmadienio popietę vykusiame „Premier“ lygos mače „Manchester United“ namuose rezultatu 0:0 sužaidė su „Southampton“ vienuolike.

„Raudonieji velniai“ nuo 34 minutės liko žaisti mažumoje. Teisėjas po VAR peržiūros parodė raudoną kortelę vienam iš „United“ ekipos lyderių Casemiro.

Šeimininkai pirmojo kėlinio pabaigoje keletą kartų apeliavo į 11 metrų baudinį, tačiau teisėjas buvo kitokios nuomonės.

Antroje susitikimo pusėje Eriko ten Hago auklėtiniai kiek atsitraukė prie savųjų vartų ir stengėsi ieškoti savųjų progų kontraatakomis. Visgi nei vienai komandai nepavyko pasižymėti ir mačas pasibaigė švieslentėje degant nuliams.

Po šių rungtynių „United“ vis dar rikiuojasi trečioje turnyrinės lentelės pozicijoje, dviem taškais lenkdami laipteliu žemiau esančius „Tottenham“ futbolininkus.