Portugalija išvykoje pervažiavo Liuksemburgo vienuolikę © IMAGO/Revierfoto nuotr.

Portugalijos futbolo rinktinė pasiekė dar vieną užtikrintą pergalę 2024 metų Europos čempionato atrankoje.

Šį kartą Roberto Martinezo auklėtiniai išvykoje rezultatu 6:0 sutriuškino Liuksemburgą.

Keturi šio susitikimo įvarčiai krito pirmame kėlinyje. Cristiano Ronaldo susirinko dublį pasižymėdamas 9 ir 31 minutėmis, o po savąjį įvartį taip pat pridėjo atitinkamai 15 ir 18 minutėmis oponentų vartininką nuginklavę Joao Felixas ir Bernardo Silva.

Prie įvarčių šou prisidėjo ir po keitimo pasirodęs Otavio, kuris 77 minutę smūgiu galva pasiuntė kamuolį į vartus, o galutinį tašką padėjo Rafaelis Leao įvartį pelnęs 89 minutę.

Prabėgus dviems turams Portugalija rikiuojasi pirmoje turnyrinės lentelės pozicijoje su šešiais taškais. Tuo tarpu, Liuksemburgas rikiuojasi penktas savo sąskaitoje turėdamas vieną tašką.