„Marseille“ ir „Montpellier“ ekipų mūšis baigėsi lygiosiomis © IMAGO/PanoramiC nuotr,

Penktadienio vakarą vykusiose „Ligue 1“ rungtynėse „Marseille“ namuose rezultatu 1:1 sužaidė su „Montpellier“ futbolininkais.

Pirmieji šiame mače į priekį išsiveržė „Montpellier“ futbolininkai. 12 minutę po Elye Wahi rezultatyvaus perdavimo pasižymėjo Arnaud Nordinas.

„Marseille“ rezultatą sugebėjo išlyginti pirmojo kėlinio pabaigoje. 44 minutę 11 metrų baudinį realizavo Matteo Guendouzi.

Po šio susitikimo „Marseille“ rikiuojasi antroje turnyrinės lentelės pozicijoje, o juos nuo pirmoje vietoje esančio PSG klubo skiria 6 taškai. Tiesa, paryžiečiai yra sužaidę vienomis rungtynėmis mažiau. Savo ruožtu, „Montpellier“ užima vienuoliktą vietą.