Čempionų lygos ketvirtfinalis: „Man City“ sutriuškino „Bayern“ ekipą © AFP nuotr.

Futbolo gerbėjai stebėjo intriguojančią UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio etapo dvikovą.

Pirmajame serijos mače Mančesteryje susigrūmė „Man City“ ir Miuncheno „Bayern“ klubai.

Vis dėlto rungtynės, pagal galutinį rezultatą, vyko į vienus vartus – „miestiečiai““ 3:0 sutriuškino varžovus ir priartėjo prie pusfinalio etapo.

Pirmasis susitikimo įvartis krito 27–ąją minutę, kai tolimu smūgiu pasižymėjo Rodri – 1:0.

70–ąją minutę grubiai netoli savų vartų suklydo „Bayern“ gynėjas D. Upamecano. Kamuolį atėmęs E. Haalandas atliko puikų perdavimą B. Silvai, kuris galva pelnė antrąją komandos įvartį – 2:0.

77–ąją min. rezultatas tapo triuškinantis.

Po kampinio „Man City“ sužaidė puikią kombinaciją – baudos aikštėje kamuolio sulaukęs J. Stonesas pamatė laisvą E. Haalandą, kuriam beliko pelnyti įvartį – 3:0.