Madrido „Atletico“ palaužė čempionato vidutiniokus © ZUMAPRESS.com nuotr.

Trečiadienio vakarą vykusiose „La Liga“ rungtynėse Madrido „Atletico“ namuose 3:1 įveikė „Mallorca“ futbolininkus.

Pirmieji šiame susitikime pasižymėjo svečiai. 20 minutę šeimininkų vartininką Ivo Grbičių nuginklavo Matija Nastasičius.

„Matrasiniai“ sugebėjo išlyginti rezultatą tiksint paskutinėms pirmojo kėlinio sekudėms. 45+2 minutę po Antoine'o Griezmanno rezultatyvaus perdavimo pasižymėjo Rodrigo de Paulas.

„Atletico“ pelnė dar du įvarčius antrąjame kėlinyje. 47 minutę savo komandą į priekį išvedė Alvaro Morata, o 77 minutę persvarą padvigubino Yannickas Carrasco.

Po šio susitikimo Diego Simeone auklėtiniai rikiuojasi trečioje turnyrinės lentelės pozicijoje, o juos nuo laipteliu aukščiau esančio „Real“ klubo skiria du taškai.