„Crystal Palace“ septynių įvarčių fiestoje palaužė „West Ham“ © zumapress nuotr.

Šeštadienį startavo 34-asis Anglijos „Premier“ lygos turas.

„Crystal Palace“ itin rezultatyviose rungtynėse rezultatu 4:3 palaužė „West Ham United“ futbolininkus.

Pirmąjį mačo įvartį pelnė svečiai – 9-ąją minutę pasižymėjo Tomašas Součekas, bet vos po šešių minučių rezultatą išlygino Jordanas Ayew.

20-ąją minutę į priekį išsiveržė jau „Crystal Palace“, kai tiksliai smūgiavo Wilfriedas Zaha.

Jeffrey Schluppas 30-ąją minutę padvigubino svečių pranašumą, bet dar po penkių minučių Michailas Antonio sumažino „West Ham“ atsilikimą.

66-ąją minutę Eberechi Eze realizavo 11 metrų baudinį ir šeimininkai vėl turėjo dviejų įvarčių pranašumą.

„Plaktukų“ viltis 72-ąją minutę vėl atgaivino Nayefas Aguerdas, tačiau per likusį laiką svečiai rezultato išlyginti nebesugebėjo.