„Nottingham“ po 7 įvarčių trilerio palaužė „Southampton“ futbolininkus © REUTERS nuotr.

Pirmadienio vakarą vykusiose „Premier“ lygos rungtynėse buvo išvystas dar vienas įvarčių šou. „Nottingham Forest“ namuose rezultatu 4:3 įveikė „Southampton“ futbolininkus.

„Miškai“ pelnė pirmuosius du susitikimo įvarčius. 18 ir 21 minutėmis dublį susirinko Taiwo Awoniyi.

25 minutę „Southampton“ sugebėjo sušvelninti atsilikimą po Carloso Alcarazo tikslaus smūgio, tačiau „Nottingham“ besibaigiant kėliniui atstatė dviejų įvarčių persvarą 11 metrų baudinį realizavus Morganui Gibbsui-White'ui.

Antroje susitikimo pusėje „šventieji“ vėl sušvelnino atsilikimą. 51 minutę oponentų vartininką nuginklavo Lyanco, tačiau „Forest“ vėl surado savąjį atsakymą po 73 minutę įmušto Danilo įvarčio.

90+6 minutę svečių standartinių padėčių specialistas Jamesas Ward-Prowse'as sugebėjo realizuoti 11 metrų baudinį, tačiau laiko pakovoti bent dėl taškelio pastariesiems jau neužteko.

Po šio susitikimo „Forest“ rikiuojasi šešioliktoje turnyrinės lentelės pozicijoje. Tuo tarpu, „Southampton“ ir toliau išlieka paskutiniai, o juos išgelbėti nuo išlikimo dabar gali tik stebuklas.