Šansas „Borussia“ ekipai: „Bayern“ namuose nusileido „Leipzig“ futbolininkams © REUTERS nuotr.

Bundeslygoje atsirado dar vienas posūkis lenktynėse dėl titulo. Miuncheno „Bayern“ namuose rezultatu 1:3 nusileido „Leipzig“ futbolininkams.

Bavarai šiame susitikime pasižymėjo pirmieji. 25 minutę kamuolį į svečių vartus pasiuntė Serge'as Gnabry.

Visgi „Leipzig“ nepalūžo ir antrame kėlinyje perlaužė mačo eigą. 65 minutę rezultatą išlygino Konradas Laimeris, o atitinkamai 76 ir 86 minutėmis 11 metrų baudinius realizavo Christopheris Nkunku, bei Dominikas Szoboszlai.

„Bayern“ bent kol kas išlieka čempionato lyderiais, tačiau laipteliu žemiau esanti Dortmundo „Borussia“ ekipa turi vienu tašku mažiau, tad laimėję savąsias rungtynes atsargoje gali iškopti į pirmąją vietą.