„Arsenal“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Crystal Palace“ © AFP nuotr.

Londono „Arsenal“ pirmadienio vakarą iškovojo antrąją pergalę šio sezono Anglijos „Premier“ lygoje.

„Kanonieriai“ išvykoje po itin sunkios kovos rezultatu 1:0 palaužė „Crystal Palace“ futbolininkus.

Pimroje mačo dalyje abi komandos buvo aktyvios prie varžovų vartų, tačiau geriausią progą turėjo „Arsenal“ puolėjas Eddie Nketiah, kurio smūgiuotas kamuolys pataikė į virpstą.

Vienintelis mačo įvartis krito 54-ąją minutę, kai 11 metrų baudinį realizavo Martinas Odegaardas.

67-ąją minutę „Arsenal“ liko rungtyniauti mažumoje, kai antrą geltoną kortelę gavo Takehiro Tomiyasu.

„Crystal Palace“ mačo pabaigoje surengė varžovų vartų šturmą, tačiau „Arsenal“ išlaikė minimalų pranašumą ir iškovojo tris taškus.