Per pirmąsias keturias minutes du įvarčius praleidusi „Man Utd“ ekipa galiausiai palaužė „Nottingham“ © „Reuters“ nuotr.

Dramatišką pergalę Anglijos „Premier“ lygoje šeštadienį iškovojo „Manchester United“ ekipa, kuri namuose rezultatu 3:2 palaužė „Nottingham Forest“.

Svečiai mačą pradėjo tiesiog pasakiškai ir jau 4-ąją minutę pirmavo rezultatu 2:0 po tikslių Taiwo Awoniyi ir Willy Bolly smūgių.

„United“ varžovų pranašumą sušvelnino 17-ąją minutę, kai pasižymėjo Christianas Eriksenas.

52-ąją minutę po puikios kombinacijios pasižymėjęs Casemiro rezultatą išlygino.

67-ąją minutę „Nottingham“ situacija dar labiau komplikavosi, kai už paskutinės vilties pražangą raudoną kortelę prieš save išvydo Joe Worrallas.

„Man Utd“ ekipai pergalę 76-ąją minutę išplėšė 11 metrų baudinį realizavęs Bruno Fernandesas.