Pasirodymą UEFA turnyruose „Žalgiris“ baigė pralaimėjimu Budapešte – Vengrijos čempionui „Ferencvaros“ nusileista ir antrose Konferencijų lygos atrankos rungtynėse, šį kartą rezultatu 0:3.

Vengrijos klubas pasižymėjo pačioje rungtynių pradžioje, kai po kontratakos įmušė Adama Traore. Prieš pertrauką iš baudinio varžovų persvarą padidino Barnabas Varga. Antrojo kėlinio pradžioje „Ferencvaros“ pasinaudojo klaida ir dar vieną įvartį pelnė A. Traore.

„Žalgirio“ sudėtyje lyginant su pirmosiomis komandų rungtynėmis Vilniuje įvyko šeši pasikeitimai. Nuo pradžių rungtynes pradėjo Joelis Bopesu, Oliveris Buffas, Yukiyoshi Karashima, Ovidijus Verbickas, Mathias Oyewusi ir Donatas Kazlauskas. Gynybos grandyje rungtynes pradėjo Jurijus Kendyšas.

Dėl diskvalifikacijos rungtynes praleido Nicolas Gorobsovas, dėl traumos – Liviu Antalis. Šio etapo rungtynėms nebuvo registruotas trauma besigydęs Adama Fofana.

Rungtynės prasidėjo nesėkmingai – varžovai įmušė po pirmos pavojingos atakos. 4 min. greitoje atakoje A. Traore pabėgo dešiniu kraštu ir atsidūręs vienas prieš vieną smūgiavo tiksliai.

9 min. po žalgiriečių kampinio M. Oyewusi galva smūgiavo pro šalį.

11 min. pabėgęs nuo gynėjų iš baudos aikštelės prieigų kamuolį per vartininką bandė permesti B. Vargas, bet E. Gertmonas užsiėmė gerą poziciją ir kamuolį sugavo.
Pirmojo kėlinio viduryje „Žalgiriui“ teko atlikti priverstinį keitimą – dėl traumos rungtynių nebegalėjo tęsti E. Gertmonas.

25 min. iš dešinio krašto pavojingai smūgiavo A. Traore, kamuolys rikošetu praskriejo šalia vartų.

32 min. šansą turėjo vilniečiai, bet po P. Mamičiaus perdavimo iš kairio krašto M. Oyewusi galva nepavyko nukreipti kamuolio į vartus.

35 min. pavojingą šeimininkų saugo A. Traore reidą nutraukė N. Hnidas, o atakai tęsiantis C. Makreckis iš krašto mušė netiksliai.

40 min. prasiveržęs viduriu iš 22 metrų smūgiavo O. Buffas, kamuolį sugavo vartininkas.

41 min. šeimininkai savo persvarą padidino. Teisėjas užfiksavo N. Hnido pražangą baudos aikštelėje ir baudinį nuo 11 metrų žymos realizavo B. Vargas.

Priešpaskutinę kėlinio minutę pavyko apsiginti nuo pavojingų varžovų smūgių.

Antrojo kėlinio pradžioje pavojingai iš dešinio krašto smūgiavo M. Oyewusi, kamuolio šalia vartų vos nepasiekė O. Buffas.

48 min. varžovai įmušė trečią įvartį. Po netikslaus N. Hnido perdavimo „Ferencvaros“ perėmė kamuolį ir dešiniajame baudos aikštelės krašte kamuolį gavęs laisvas A. Traore mušė tiksliai.

52 min. šeimininkai įmušė dar vieną įvartį, tačiau po VAR peržiūros jis nebuvo įskaitytas.

63 min. iš baudos aikštelės prieigų smūgiavo T. Nguenas, kamuolį sugavo T. Duka.

70 min. iš toli netiksliai smūgiavo J. Kendyšas. 72 min. varžovų vartininkas atrėmė A. Novikovo tolimą smūgį kaire koja iš dešinio krašto.

85 min. baudos aikštelėje pavojingai smūgiavo C. Ramirezas, kamuolys skriejo virš vartų.

Dvikovą žalgiriečiams teko baigti turint žaidėju mažiau – iki pagrindinio laiko pabaigos likus kelioms minutėms traumą patyrus N. Hnidui keitimų limitas jau buvo išnaudotas.

87 min. iš kairio krašto smūgiavo M. Ben Romdhane, kamuolį kojomis atmušė T. Duka. Prasidėjus pridėtiniam laikui jis taip pat atrėmė C. Ramirezo smūgį.

Pirmoji komandų akistata Vilniuje baigėsi „Ferencvaros“ pergale rezultatu 4:0. Budapešto klubas pateko į Konferencijų lygos grupių etapą, o „Žalgiris“ sezoną Europoje baigė.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais sekmadienį, rugsėjo 3 dieną prieš Gargždų „Bangą“.