Antrąsyk paeiliui – A. Postecoglou „Premier“ lygos mėnesio treneris © „Reuters“ nuotr.

„Tottenham“ ekipą kol kas į pirmąją „Premier“ lygos vietą išvedęs Ange Postecoglou susižėrė dar vieną apdovanojimą.

58-erių treneris antrąsyk paeiliui tapo „Premier“ lygos mėnesio treneriu, šįkart tai padarydamas rugsėjį.

Heung-min Sonas tapo geriausiu rugsėjo mėnesio žaidėju, jo metu pasižymėjęs net 6 kartus, įskaitant „hat-tricką“ prieš „Burnley“ ir „dublį“ prieš „Arsenal“.

Dėl geresnio įvarčių santykio „Tottenham“ turnyrinės lentelės viršūnėje lenkia „Arsenal“ futbolininkus. 

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...