„Sheffield Utd“ iškovojo pirmąją sezono pergalę, „Brentford“ palaužė „West Ham“ ekipą © „Reuters“ nuotr.

Šeštadienio vakarą tęsiasi 11-ojo Anglijos „Premier“ lygos turo kovos.

Pirmąją sezono pergalę iškovojo „Sheffield United“ ekipa, kuri namuose rezultatu 2:1 palaužė „Wolves“ futbolininkus.

Šeimininkai išsiveržė į priekį 72-ąją minutę po puikaus Camerono Archerio smūgio.

89-ąją minutę rezultatą išlygino Jeanas-Ricneris Bellegarde'as ir atrodė, kad „Sheffield“ ir toliau liks be pergalių.

Vis tik jau per pridėtą laiką Oliveris Norwoodas realizavo 11 metrų baudinį ir šeimininkai iškovojo pirmąją sezono pergalę.

Kitame mače „Brentford“ namuose rezultatu 3:2 palaužė „West Ham United“.

Šeimininkai į priekį išsiveržė 11-ąją minutę po Nealo Maupay'aus įvarčio.

„Plaktukai“ ilgai netrukus po Mohammedo Kuduso ir Jarrodo Boweno įvarčių išsiveržė į priekį.

55-ąją minutę „West Ham“ gynėjas Konstantinosas Mavropanosas nukreipė kamuolį į savo vartus ir rezultatas tapo lygus – 2:2.

Pergalingą įvartį „Brentford“ ekipai 70-ąją minutę pelnė Nathanas Collinsas.

„Burnley“ 0:2 „Crystal Palace“

„Everton“ 1:1 „Brighton“