EČ atranka: rezultatyvios lygiosios ir F.Torreso gražus gestas © „Reuters“ nuotr.

Škotijos ir Norvegijos rungtynėse žiūrovai išvydo tikrąjį įvarčių šou. Glazge rungtynės baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 3:3.

Svečiai vos 3-ąją minutę išsiveržė į priekį, bet po 10-ies minučių rezultatą išlygino „Aston Villa“ klube spindintis Johnas McGinnas, kuris realizavo 11 metrų baudinį. 20-ąją minutę J.S. Larsenas vėl išvedė nrovejus į piekį, bet neilgam. 33-ąją minutę gynėjas Leo Ostigardas įsimušė įvartį į savus vartus ir jau po 1-ojo kėlinio rezultatas buvo 2:2.

59-ąją minutę Stuartas Armstrongas 1-ąjį kartą išvedė škotus į priekį ir jau atrodė, kad jie švęs eilinę pergalę šiame atrankos cikle. Vis tik 86-ąją minutę savo žodį tarė Mohamedas Elyounoussi, kuris nereikšmingose norvegams rungtynėse išlygino rezultatą.

Kitose šios grupės rungtynėse ispanai rezultatu 3:1 įveikė Sakartvelą. Vieną iš įvarčių pelnęs Ferranas Torresas atliko gražų gestą ir skyrė įvartį Gavi, iškeldamas jo marškinėlius,  kuris dėl traumos 26-ąją minutę su ašaromis akyse paliko aikštę.