PSG namuose iškovojo triuškinančią pergalę © "Scanpix" nuotr.

Prancūzijos „Ligue 1“ čempionate PSG namuose rezultatu 5:2 sutriuškino „Monaco“ klubą.

Goncalo Ramosas 18-ąją minutę pasinaudojo varžovų vartininko klaida ir išvedė aikštės šeimininkus į priekį. Neilgai trukus, vos po 5 minučių, rezultatą išlygino Takumi Minamino, kuris taip pat pasinaudojo vartininko G.Donnarummos perdavimu tiesiai varžovams į kojas. 39-ąją minutę vėl PSG išsiveržė į priekį, o Kylianas Mbappe realizavo 11 metrų baudinį.

70-ąją minutę Ousmane‘as Dembele padvigubino rezultatą. Beje, šiam prancūzui tai buvo 1-asis įvartis paryžiečių gretose. Tuo tarpu vos po poros minučių pasižymėjo ir Vitinha. 75-ąją minutę Folarinas Balogunas kiek sušvelnino rezultatą, bet tai jokios įtakos galutiniam rezultatui neturėjo. Galiausiai 6-ąją pridėto laiko minutę 5-ąjį įvartį PSG klubui įmušė Randalas Kolo Muani.

Po šios pergalės Prancūzijos flagmanas išlieka 1-oje turnyrinės lentelės vietoje, o „Monaco“, esantis 3-as, jau atsilieka 6 taškais nuo PSG.