Europos lygoje P.E. Aubameyangas pasižymėjo „hat-tricku“ ir pelnė įvartį per save © France Soccer Europa League

UEFA Europos lygos B grupėje žiūrovai išvydo itin įdomias rungtynes tarp Marselio „Olympique“ ir Amsterdamo „Ajax“ klubų.  Rungtynės baigėsi aikštės šeimininkų pergale rezultatu 4:3.

Vien per pirmąjį kėlinį krito net 4 įvarčiai. Šeimininkus į priekį išvedė puolėjas Pierre‘as-Emerickas Aubameyangas, kuris 9-ąją minutę realizavo 11 metrų baudinį. Vos po minutės rezultatą išlygino jaunasis „Ajax“ žaidėjas Brianas Brobbey. 26-ąją minutę gynėjas Chancelis Mbemba vėl išvedė Marselio ekipą į priekį. Vos po 4-erių minučių rezultatą lygino tas pats B. Brobbey.

Antrojo kėlinio 48-ąją minutę P.E. Aubameyangas pelnė gražų įvartį per save. „Olympique“ komandos naudai, 63-ąją minutę prieš save raudoną kortelę išvydo „Ajax žaidėjas Stevenas Berghuisas ir paliko savo komandą mažumoje. Tiesa, Prancūzijos ekipa, net ir turėdama kiekybinį pranašumą, 3-ąjį kartą nesugebėjo išlaikyti minimalaus rezultato, kadangi 80-ąją minutę rezultatą išlygino Chuba Akpomas. Galiausiai 3-ąją pridėto laiko minutę savo žodį ir vėl tarė Pierre‘as-Emerickas Aubameyangas. Jis 2-ąjį kartą šiame susitikime sėkmingai realizavo baudinį ir išplėšė Marselio „Olympique“ ekipai bei fanams fantastišką pergalę.

Po jos legendinis Prancūzijos klubas B grupėje kyla į 1-ąją vietą, aplenkdamas „Brighton“ ekipą, su kuria ir žais paskutiniame susitikime.