A. Postecoglou: „Blogiausia, kad leidžiame varžovams likti rungtynėse“ © „Reuters“ nuotr.

Londono „Tottenham“ išgyvena duobę Anglijos „Premier“ lygoje.

„Pentinai“ ketvirtadienį patyrė pralaimėjimą prieš „West Ham United“ ir bet pergalės yra jau pastarąsias penkerias rungtynes.

Po dar vieno pralaimėjimo „Tottenham“ strategas Ange'as Postecoglou teigė, kad jo komanda žaidė labai gerai, tačiau svarbiausia yra ne geras žaidimas, o pergalės.

„Dar vienerios rungtynės, kuriose dominavome, tačiau to nepavertėme kažkuo apčiuopiamu. Blogiausia, kad leidžiame varžovams likti rungtynėse.

Žaidėme prastai abejose baudos aikštelėse, o praleisti tokius įvarčius yra neatleistina.

Man geras žaidimas yra tada, kai pirmaujame 3:0, o ne tada, kai tiesiog žaidžiame gerą futbolą. Tai sakiau nuo pat pradžių, mano tikslas yra laimėti“, – kalbėjo A. Postecoglou.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...