„Real“ rungtyniaudami be vieno žaidėjo per pridėtą laiką išplėšė pergalę © REUTERS nuotr.

Ispanijos „La Liga“ čempionate Madrido „Real“ svečiuose rezultatu 1:0 išplėšė pergalę prieš Vitorijos „Alaves“ klubą.

Pirmajame kėlinyje aikštės šeimininkai atrodė visai neblogai ir turėjo keletą puikų galimybių nubausti „karališkąjį“ klubą, bet jiems savo progų išnaudoti taip ir nepavyko .

54-ąją minutę priešais save raudoną kortelę išvydo „Real“ gynėjas Nacho. Negana to, šioje ekipoje rimtas traumas yra patyrę kiti 2 gynėjai: Davidas Alaba ir Ederis Militao. Vis tik per daugiau nei pusvalandį „Alaves“, turėdami kiekybinį pranašumą, taip ir nepasinaudojo tuo ir buvo priversti brangiai susimokėti.

2-ąją pridėto laiko minutę po kampinio smūgiu galva pasižymėjo nedidelio ūgio krašto gynėjas Lucasas Vasquezas ir išplėšė „karališkajam“ klubui tikrai nelengvą pergalę.

Po jos Madrido „Real“ grįžta į 1-ąją turnyrinės lentelės vietą, o „Alaves“ užima 16-ąją poziciją.

Kitose rungtynėse „Mallorca“ namuose rezultatu 3:2 įveikė „Osasuna“ klubą.