Oficialu: C. Ancelotti pratęsė kontraktą su „Real“ © „Reuters“ nuotr.

Ateinančią vasarą Carlo Ancelotti nestos prie Brazilijos rinktinės vairo.

64–erių specialistas oficialiai pasirašė naują sutartį su Madrido „Real“ klubu ir taip paneigė kurį laiką sklandžiusious gandus.

Naujas susitarimas tarp abiejų pusių galios iki 2026 metų vidurio.

Per penkis sezonus, praleistus Ispanijos komandoje, C. Ancelotti laimėjo 10 titulų: du kartus triumfavo UEFA Čempionų lygoje, iškovojo dvi pasaulio klubų taures, taip pat – dvi Europos Supertaures, dvi Karaliaus taures, sykį įveikė visus varžovus „La Liga“ čempionate, vieną kartą džiaugėsi pergale Ispanijos Supertaurės mače.

Italas yra vienintelis treneris, laimėjęs keturias ČL taures, jis taip pat yra daugiausiai pergalių (118) turnyre pasiekęs treneris. Italas pirmasis triumfavo ir penkiose pagrindinėse Europos lygose (Italijoje, Anglijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje ir Ispanijoje).