Metų pradžioje - stulbinanti „Girona“ klubo pergalė prieš „Atletico“ © AFP nuotr.

Ispanijos „La Liga“ čempionate „Girona“ klubas fantastiškose rungtynėse rezultatu 4:3 įveikė Madrido „Atletico“.

Jau 2-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Valery Fernandezas. 14-ąją minutę rezultatą išlygino Alvaro Morata. 26-ąją minutę vėl katalonus į priekį išvedė Savio. 39-ąją minutę rezultatą padvigubino gynėjas Daley Blindas. 44-ąją minutę rezultatą sušvelnino tas pats A. Morata. Taigi, jau po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 3:2, „Gironos“ naudai.

54-ąją minutę rezultatą išlygino „hat-tricku“ šiame susitikime pasižymėjęs Alvaro Morata. Tuo tarpu 1-ąją pridėto laiko minutę neįtikėtinu smūgiu pergalę savo komandai išplėšė Ivanas Martinas.

Po šios pergalės „Girona“ ir toliau turi tiek pat taškų, kiek čempionate pirmaujantis Madrido „Real“ klubas.

„Granada“ 2:0 „Cadiz“;

Vigo „Celta“ 2:1 Sevilijos „Real Betis“.