Pribrendo: po 5 valandų pokalbio „Man Utd“ vadovybė nusprendė O. G. Solskjaerui tarti „sudie“ © PA nuotr.

Ole Gunnaras Solskjaeras, greičiausiai, suvadovavo paskutinį kartą „Manchester United“ komandai rungtynėse šį šeštadienį prieš „Watford“ ekipą. 

„Raudonieji velniai“ rungtynėse Londono pakraštyje pralaimėjo „Watford“ ekipai 1:4, pasirodė itin prastai, o po jų „Man Utd“ vadovybė iškart nusprendė surengti skubų susitikimą, kuriame buvo diskutuojama apie norvego ateitį klube net 5 valandas. 

Sprendimas yra. Žurnalistas Fabrizio Romano praneša, jog „Manchester United“ vadovybė nusprendė atleisti Ole Gunnarą Solskjaerą iš vyriausiojo trenerio pareigų. Mančesterio ekipa bandys su strategu išsiskirti abipusiu susitarimu. 

Tiesa, vis dar yra laukiama galutinio Joelio Glazerio patvirtinimo dėl šio sprendimo. Po J. Glazerio patvirtinimo apie šį sprendimą klubas pats praneš oficialiai. 

Norvegas, kurį galime vadinti klubo legenda po Jose Mourinho išėjimo tikrai stabilizavo komandą ir nuveikė ne vieną gerą darbą pačiame klube, demonstravo stabilų futbolą kelis sezonus iš eilės. Tačiau per paskutinius 7 mačus lygoje „raudonieji velniai“ laimėjo vos vieną mačą ir „Man Utd“ vadovybės kantrybė trūko. 

Straipsnio įvertinimas: 11 3
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos