Priekaištų teisėjui turėjęs E. ten Hagas: „Komandos žaidimas buvo geras“ © PA nuotr.

„Manchester United“ sekmadienį lygiosiomis 2:2 namuose sužaidė su Londono „Tottenham“ ekipa.

„Raudonųjų velnių“ strategas Erikas ten Hagas po lygiųjų su „pentinais“ džiaugėsi komandos žaidimu, tačiau apgailestavo dėl dviejų lengvai praleistų įvarčių.

„Kai pelnai du puikius įvarčius, tačiau praleidi du itin paprastose situacijose, žinoma, kad esi nusivylęs. Vis tik turiu pasakyti, kad komandos žaidimas buvo geras, o protarpiais matėme itin solidžias atkarpas.

Pirmasis kėlinys buvo labai geras, pelnėme du įvarčius ir puikiai ardėme varžovų gynybos blokus. Esu nusivylęs, nes žaidėme gerai, tačiau nelaimėjome“, – kalbėjo E. ten Hagas.

Olandas taip pat turėjo priekaištų rungtynių teisėjui, kuris, anot stratego, pirmajame kėlinyje turėjo skirti 11 metrų baudinį į „Tottenham“ vartus, kai baudos aikštelėje buvo prilaikomas Alejandro Garnacho.

„Mane nustebino toks teisėjo sprendimas, bet ką galime dėl to padaryti? Jau pripratau prie tokių sprendimų varžovų naudai. Pirmajame mače su „Tottenham“ taip pat negavome akivaizdaus baudinio. Galėčiau įvardinti ir daugiau panašių situacijų. Tikiuosi, kad kažkuriuo metu šį sezoną šie sprendimai galiausiai bus priimami mūsų naudai“, – pridėjo „Man Utd“ treneris.