Prieš atsigaunančią "Newcastle" ekipą neatsilaikė ir "Aston Villa" © Eurofootball.lt
Antrą pergalę iš eilės Anglijos "Premier" lygoje iškovojo "Newcastle" klubas, pirmadienį vėlai vakare kiek netikėtai savo aikštėje 2-0 įveikęs sėkmingai sezoną pradėjusią Birmingemo "Aston Villa" ekipą.

Pirmajame kėlinyje kur kas arčiau tikslo įsiveržti į priekį buvo svečiai - po gynėjo Martino Laurseno smūgio kamuolys atsimušė į virpstą, šiek tiek tikslumo pritrūko Gabrieliui Agbonlahorui.

Ir 'šarkos' po didžiosios pertraukos privertė už šias klaidas brangiai sumokėti - 60 minutę po Joey Bartono perdavimo smūgiu iš 17 metrų pasižymėjo puolėjas Obafemi Martinsas.

Nepaisant visų "Aston Villa" vienuolikės pastangų, 82 minutę svečių vartininkas Bradas Friedelis antrą kartą traukė kamuolį iš savų vartų - po puikaus Jonas Gutierrezo reido kairiuoju kraštu antrą įvartį mače pelnė tas pats Martinsas.

Martino O'Neillo auklėtiniai dar mėgino spausti į priekį pabėgusius varžovus, tačiau tai nedavė vaisių - "Newcastle" iškovojo dar tris svarbius taškus.

Po šios pergalės "Newcastle" iš paskutinės turnyrines lentelės vietos šoktelėjo į 14-ąją, o Birmingemo klubas nepasinaudojo puikia proga pakilti į 3 poziciją ir lieka už didžiojo ketverto ribų.

"%c00046" 2 - 0 "%c00049"
60' [1 - 0] Obafemi Martins
82' [2 - 0] Obafemi Martins