Prieš išvyką į Vokietiją – minimali „Atletico“ persvara © Reuters nuotr.

Madrido „Atletico“ prieš išvyką į Vokietiją susikūrė minimalią persvarą.

Pirmajame Čempionų lygos ketvirtfinalio mače „Atletico“ 2:1 įveikė Dortmundo „Borussia“ futbolininkus.

4-ąją minutę Rodrigo de Paulis po BVB klaidos išvedė Ispanijos ekipą į priekį.

„Atletico“ pirmajame kėlinyje atrodė tiesiog puikiai. 32-ąją minutę rezultatą pavyko padvigubinti – po Antoine'o Griezmanno perdavimo įvartį pelnė Samuelis Lino.

BVB per vargus sugebėjo susikurti gan neblogą padėtį prieš atsakomąjį mačą. 81-ąją minutę pasižymėjo Sebastianas Halleris, kuris įnešė daugiau intrigos į šios serijos baigtį.

Diego Simeone auklėtiniai šiame mače susikūrė daugiau progų, tačiau karštoje „Signal Iduna Park“ stadione turės vos vieno įvarčio persvarą.

Atsakomasis mačas – ateinantį antradienį, Vokietijoje.

• wengeras

kai buvo 2:0 Diego jau deliojo planus vokietijoje zaisti taktika 5-4-1-0

• 13
  • TomasHalaMadrid

4 rungtynės ir 18 įvarčių! Seniai tokio rezultatyvaus pirmo 4finalio rato nematėm.