Prieš Konferencijų lygos finalą „Betis“ fanai užpuolė anglus © AFP nuotr.

Prieš šiandien įvyksiantį Konferencijų lygos finalą – neramumai Lenkijoje.

Skelbiama, kad Vroclavo mieste susirėmė Sevilijos „Betis“ ir Londono „Chelsea“ gerbėjai.

Anot žiniasklaidos, incidento kaltininkai – ispanai, kurie nutarė pasigalynėti su oponentais iš Ūkanotojo Albiono.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...