Prieš pasaulio čempionatą FIFA nusprendė atnaujinti vieną taisyklę.
Naujas nurodymas padės teisėjams kovoti su traumas simuliuojančiais vartininkais.
Nuo šiol arbitrui pamačius, kad rungtynių metu vienos ekipos vartų sargas prašo medicininės pagalbos, kiti aikštėje esantys futbolininkai privalės likti savo vietose ir jiems bus draudžiama susirinkti prie komandų trenerių.
Taip iš rungtynių bus eliminuojamos „taktinės minutės pertraukėlės“.
Anot teisėjų departamento vadovo Pierluigi Collinos, apie pokyčius jau buvo informuotos visos pasaulio čempionato dalyvės, o ar šis draudimas taps ilgalaikiu, bus sprendžiama po turnyro.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
O tai ką padarys jei ir susirinks? Netikiu, kad parodys korteles visiems žaidėjams
Tai taip, galima duoti geltoną, bet gale matcho manau tų geltonų tikrai jau neviena bus jau išdalinta ir tai kaikuriems žaidėjams ji jau bus antroji. Tą ir turėjau omeny, kad šansai, kad toks poelgis galimai iš aikštės išvarytų kelis žaidėjus
O tai ką padarys jei ir susirinks? Netikiu, kad parodys korteles visiems žaidėjams
Galima duoti geltoną, o ypatingais atvejais netgi raudoną vyr. treneriui. Manau, gerai pagalvotų prieš rinkdamiesi.
Tai taip, galima duoti geltoną, bet gale matcho manau tų geltonų tikrai jau neviena bus jau išdalinta ir tai kaikuriems žaidėjams ji jau bus antroji. Tą ir turėjau omeny, kad šansai, kad toks poelgis galimai iš aikštės išvarytų kelis žaidėjus
O tai ką padarys jei ir susirinks? Netikiu, kad parodys korteles visiems žaidėjams
Galima duoti geltoną, o ypatingais atvejais netgi raudoną vyr. treneriui. Manau, gerai pagalvotų prieš rinkdamiesi.
O tai ką padarys jei ir susirinks? Netikiu, kad parodys korteles visiems žaidėjams
O tai ką padarys jei ir susirinks? Netikiu, kad parodys korteles visiems žaidėjams
O tai ką padarys jei ir susirinks? Netikiu, kad parodys korteles visiems žaidėjams
Galima duoti geltoną, o ypatingais atvejais netgi raudoną vyr. treneriui. Manau, gerai pagalvotų prieš rinkdamiesi.
Tai taip, galima duoti geltoną, bet gale matcho manau tų geltonų tikrai jau neviena bus jau išdalinta ir tai kaikuriems žaidėjams ji jau bus antroji. Tą ir turėjau omeny, kad šansai, kad toks poelgis galimai iš aikštės išvarytų kelis žaidėjus
Komentuoti
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą