Prieš „Šiaulius“ nepralaimėjęs Vilniaus „Žalgiris“ užsitikrino 2 vietą Lietuvoje © E. Žaldario nuotr.

„Optibet A lygos“ 34-ajame ture svarbiu tašku savo sąskaitą papildė dėl bronzos kovojanti FA „Šiauliai“.

Šiauliečiai svečiuose po permainingos kovos sužaidė lygiosiomis su Vilniaus „Žalgiriu“ – 2:2 (0:1).

Pirmame kėlinyje gana ryškiai iniciatyva priklausė šeimininkams. Porą Mathiaso Oyewusi smūgių neutralizavo Lukas Paukštė, tačiau 37-ąją minutę vartininkas niekuo negalėjo padėti komandai, kai po Petaro Mamičiaus pakelto kampinio galva taikliai mušė Nassimas Hnidas.

Po pertraukos šiauliečiai buvo aktyvesni ir atstatė pusiausvyrą 63-iąją minutę, kai puikiu smūgiu kamuolį į tolimąjį vartų kampą pasiuntė Danielis Romanovskis. Svečiai netrukus galėjo išsiveržti į priekį, tačiau Eligijus Jankauskas iš geros padėties antru bandymu apmaudžiai mušė pro šalį.

75-ąją minutę nuo FA „Šiauliai“ nusisuko sėkmė. Arvydas Novikovas atliko tolimą smūgį, kamuolys atsimušė į Roką Lekiatą ir, suklaidinęs L. Paukštę, suspurdėjo vartų tinkle.

Vis dėlto svečių atkaklumas 87-ąją minutę vėl virto išlyginamuoju įvarčiu. Deividas Dovydaitis kontratakos metu baudos aikštelėje surado E. Jankauską, kuris šį kartą savo proga pasinaudojo.

Paskutinėmis akimirkomis M. Oyewusi pelnė puikų įvartį, tačiau po VAR peržiūros buvo užfiksuota nuošalė. Iki pergalingo įvarčio futbolininkui iš Nigerijos pritrūko kelių centimetrų.