"Primera": "Barca" - per žingsnį nuo titulo, "Atletico" antrąją vietą užleido "Real" klubui (VIDEO)

Sekmadienį 18 valandą Lietuvos laiku Ispanijos "Primera" pirmenybėse sužaistos visos dešimt 37-ojo turo rungtynių.

"Camp Nou" stadione įvyko Katalonijos sostinės derbis, kuriame "Barcelona" susigrūmė su "Espanyol". Luiso Enrique auklėtiniai pasipriešinimo nesulaukė ir po triuškinančios pergalės priartėjo prie antro iš eilės "Primera" čempionų titulo.

Lietuvis Giedrius Arlaukis į kovą nebuvo įmestas ir liko ant atsarginių suolo. Pirmasis įvartis krito 8-ąją minutę, pasižymėjus Lioneliui Messi. Likę keturi įvarčiai į "Espanyol' vartus sukrito antrajame kėlinyje.

Per devynis minutes Luisas Suarezas pelnė du įvarčius ir su 37 įvarčiais yra arti "Auksinio batelio". Mačui artėjant į pabaigą dar po vieną įvartį nugalėtojams pridėjo Rafinha bei Neymaras.

"Barcai" iki čempionų titulo liko vos vienos rungtynės. Jei paskutiniajame ture katalonai įveiks "Granada" - čempionų titulas bus jų rankose. Be to, L. Enrique kariaunai gali užtekti ir Madrido "Real" klubo kluptelėjimo.

Nuo 2007 metų Valensijoje laimėti nesugebantis Madrido "Atletico" prakeiksmo nenutraukė. Diego Simeone auklėtiniai kiek netikėtai rezultatu 2-1 nusileido absoliutiems lygos autsaideriams "Levante" futbolininkams ir pasitraukė iš kovos dėl "Primera" titulo.

Fernando Torresas 2-ąją minutę išvedė sostinės komandą į priekį, tačiau Victoro Casadesuso ir Giuseppe Rossi įvarčiai "Levante" vienuolikei atnešė paguodos pergalę. "Atletico" su 85 taškais nukrito į trečiąją poziciją ir neturi jokių šansų pakilti į pirmąją vietą.

Tuo tarpu Madrido "Real" savo stadione po atkaklios kovos nukovė "Valencia" ir pratęsė kovą dėl titulo. Cristiano Ronaldo vedami "baltieji" rezultatu 3-2 palaužė "šikšnosparnius" ir pasinaudoję "Atletico" nesėkme pakilo į antrąją poziciją.

26-ąją minutę pasižymėjo C. Ronaldo, pranašumą pirmojo kėlinio pabaigoje padidino Karimas Benzema. Visgi antrojo kėlinio 55-ąją minutę Rodrigo grąžino intrigą, tačiau C. Ronaldo vos po trijų minučių pelnė trečiąjį komandos įvartį. Per likusį laiką "Valencia" bandė pakovoti dėl taško ir 81-ąją minutę Andre Gomesas vėl sugrąžino vieno įvarčio atsilikimą.

Likusios 13 minučių prabėgo karališkojo klubo naudai ir susitikimas baigėsi šeimininkų pergale. 79-ąją minutę į aikštę žengė ir Alvaro Arbeloa, kuriam tai buvo paskutinės rungtynės "Santiago Bernabeu" stadione.

Likę susitikimai baigėsi Vigo "Celta", "Real Sociedad", "Granada" ir "Deportivo" pergalės, o dar trijose rungtynėse užfiksuotos lygiosios.

"Barcelona" 5 - 0 "Espanyol"
8' [1 - 0] L. Messi
52' [2 - 0] L. Suarez
61' [3 - 0] L. Suarez
74' [4 - 0] Rafinha
83' [5 - 0] Neymar

"Real Madrid" 3 - 2 "Valencia"
26' [1 - 0] C. Ronaldo
42' [2 - 0] K. Benzema
55' [2 - 1] Rodrigo
59' [3 - 1] C. Ronaldo
81' [3 - 2] A. Gomes
83' Rodrigo ("Valencia") pašalintas iš aikštės

"Levante" 2 - 1 "Atletico"
2' [0 - 1] F. Torres
30' [1 - 1] V. Casadesus
90' [2 - 1] G. Rossi

"Celta" 1 - 0 "Malaga"
31' [1 - 0] Nolito

"Eibar" 1 - 1 "Real Betis"
37' [0 - 1] R. Castro
73' [1 - 1] S. Enrich

"Las Palmas" 0 - 0 "Athletic"

"Real Sociedad" 2 - 1 "Rayo"
12' [1 - 0] M. Oyarzabal
50' [2 - 0] B. Jon
69' [2 - 1] J. Guerra
76' R. Granero ("Real Sociedad") pašalintas iš aikštės

"Sevilla" 1 - 4 "Granada"
45' [0 - 1] I. Cuenca
73' [1 - 1] D. Gonzalez
79' [1 - 2] J. Babin
86' [1 - 3] Y. El Arabi (11 m. baudinys)
88' [1 - 4] I. Cuenca

"Villarreal" 0 - 2 "Deportivo"
32' [0 - 1] F. Fajr
57' [0 - 2] L. Perez

"Getafe" 1 - 1 "Gijon"
50' [0 - 1] S. Alvarez
80' [1 - 1] S. Scepovič
56' N. Cases ("Gijon") pašalintas iš aikštės