"Primera": "Levante" namuose patiesė "Eibar" vienuolikę (VIDEO)

Penktadienį vakare Ispanijos "Primera" pirmenybėse sužaistos pirmosios 26-ojo turo rungtynės.

Pirmoji turo dvikova įvyko Valensijoje, kur savo žiūrovų palaikoma "Levante" susigrūmė su "Eibar" futbolininkais. Namų aikštės pranašumas davė vaisių - "Levante" šventė pergalę rezultatu 2-1.

Pirmieji į priekį įsiveržė svečiai, kai 55-ąją minutę pasižymėjo Saulis Berjonas. Vis dėlto Valensijos vienuolikė stojo į šturmą ir vos per dvi minutes padėjo šiame susitikime tašką.

65-ąją minutę rezultatą išlygino Davidas Barralas, o pergalingą įvartį vos po dviejų minučių į varžovų vartus pelnė Kalu Uche.

Po pergalės "Levante" su 25 taškais bent laikinai pakilo iš autsaiderio pozicijos į 16-ąją vietą. Tuo metu pralaimėjimą patyrusi "Eibar" ekipa išlieka 13-oje pozicijoje.

"Levante" 2 - 1 "Eibar"

55' [0 - 1] S.Berjon

65' [1 - 1] D.Barral

67' [2 - 1] K.Uche

89' D.Garcia ("Eibar") pašalintas iš aikštės

<iframe width="500" height="323" src="https://www.youtube.com/embed/dlbojQ9wKsQ" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>