Problemų su rusais neturėjęs Urugvajus – A grupės nugalėtojas (VIDEO)

Po trečiojo turo paaiškėjo, kas A grupėje užėmė pirmąją vietą. Ją nuskinti pavyko Pietų Amerikos atstovei Urugvajaus rinktinei.

Urugvajus paskutinėse grupės rungtynėse daug vargo su Rusijos rinktine neturėjo ir iškovojo pergalę 3:0.

Urugvajus laimėjo visas tris grupės rungtynes ir su 9 taškais užėmė pirmąją vietą. Rusai su 6 taškais liko antroje pozicijoje.

Urugvajaus rinktinė greitai išsiveržė į priekį. Jau 10-ąją rungtynių minutę Luisas Suarezas itin tiksliu baudos smūgiu išvedė savo ekipą į priekį.

Po kelių minučių rusai turėjo progą rezultatą išlyginti, tačiau Deniso Čeryševo smūgį atrėmė Fernando Muslera.

O jau 23-ąją minutę rusams dar kartą nepasisekė. Tas pats D. Čeryševas bandė blokuoti varžovo smūgį, tačiau būtent nuo ruso kojos kamuolys įkrito į vartų tinklą ir rezultatas jau tapo 2:0 Urugvajaus naudai.

Vėliau Urugvajus turėjo pora progų pasižymėti, tačiau jos nė vienos neišnaudojo.

Galutinis smūgis rusams buvo suduotas 36-ąją minutę. Tada antrąją geltoną kortelę užsidirbo Igoris Smolnikovas, kuris paliko rusus žaisti mažumoje.

Po pertraukos Urugvajus atidavė iniciatyvą savo varžovei, tačiau nė viena, nė kita komanda pavojingai nežaidė.

Vis dėlto 80-ąją minutę L. Suarezas ir Edinsonas Cavani atsidūrė puolime dviese prieš vieną rusų gynėją. Tačiau E. Cavani nesitikėjo L. Suarezo perdavimo ir nespurtavo, kad uždarytų savo komandos draugo perdavimą.

Rungtynių pabaigoje Urugvajaus rinktinė pradėjo vėl kurti pavojingas progas, o po pakelto kampinio 90-ąją minutę pavojingai kamuolį galva smūgiavo Diego Godinas, tačiau jo smūgį Igoris Akinfejevas atmušė prieš save. Vis dėlto laiku ir vietoje atsidūręs E. Cavani be didesnių problemų įmušė ir savo įvartį.

Urugvajus 3:0 Rusija
10‘ [1-0] L. Suarez
23‘ [2-0] D. Čeryšev (į savus vartus)
90' [3-0] E. Cavani