PSG artėja prie susitarimo su L. Kurzawa

Portalo Goal.com duomenimis, "Paris Saint-Germain" jau yra tik per žingsnį nuo "Monaco" žaidėjo Lavyino Kurzawos įsigijimo.

Futbolininko komandai bendru rezultatu 3-4 pralaimėjus kovą "Valencia" ekipai dėl patekimo į UEFA Čempionų lygą, kairiojo krašto gynėjas išskrido į Paryžių, kur derėsis dėl asmeninių kontrakto detalių.

Klubai dėl perėjimo mokesčio dar taip pat nesusitarė, tačiau, manoma, jog PSG savo pasiūlymą sutiks padidinti iki 25 mln. eurų.

Už prancūzą, kuriuo domėjosi "Roma", "Manchester City" bei "Chelsea", "Ligue 1" čempionai anksčiau siūlė 16 bei 18 mln., bet šios pinigų sumos "Monaco" netenkino.

Kurzawa PSG gretose pakeis į jau minėtą Italijos sostinės ekipą išvyksiantį Lucasą Digne. Pagal naujas UEFA taisykles, žaidėjas galės Prancūzijos sostinės komandai atstovauti ir Čempionų lygos grupių etapo varžybose.

Atnaujinta 19:06. Informaciją apie Kurzawos persikėlimą į Paryžių France Bleu patvirtino ir PSG strategas Laurentas Blancas. Specialistas kalbėjo, jog derybos buvo nelengvos.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos