PSG gynėjas Marquinhos: "Mane džiugina "Barcelona" dėmesys"

"Paris Saint-Germain" ekipos gynėjas Marquinhos interviu dienraščiui "Le Parisien" atvirai prakalbo apie "Barcelona" klubo susidomėjimą juo, rašo "fcbarcelona.lt".
 
Paryžiaus komanda prieš kelias dienas už įspūdingą sumą iš Londono "Chelsea" įsigijo brazilą Davidą Luizą, tad dabar jauno gynėjo galimybės žaisti startinėje sudėtyje dar labiaus sumenko.
 
Vos prieš sezoną į "Paris Saint-Germain" atvykęs perspektyvusis Marquinhos vis tik pralaimėjo konkurencinę kovą gerokai labiau patyrusiems komandos draugams - paryžiečių gynybos centre dažniau rungtyniaudavo Thiago Silva ir Alexas, o dvidešimtmetis brazilas juos dažniausiai keisdavo nuo atsarginių suolelio.
 
"Jei manimi išties domisi "Barcelona", mane toks dėmesys džiugina. Tai yra vienintelis klubas, kuris viename sezone sugebėjo laimėti visus įmanomus trofėjus", - pareiškė Marquinhos.
 
Gynėjas čia pat pažymėjo, kad Davidas Luizas "pasielgė teisingai pasirinkdamas Paryžiaus komandą": "Dabar, kai matai, jog komandą papildo tokie futbolininkai, imi suprasti, kaip sunkiai teks dirbti tam, kad žaistum startinėje sudėtyje ir aikštėje praleistum daugiau laiko".
 
Tiesa, Marquinhos čia pat pasėjo šiokių tokių abejonių dėl savo ateities Prancūzijos sostinės ekipoje.
 
"Aš turiu sutartį su "Paris Saint-Germain", kuri galioja iki 2018 metų, tačiau negaliu pasakyti, kas bus toliau. Mano agentas būtinai pasikalbės su dabartiniais komandos vadovais, nes ateinantis sezonas man bus labai svarbus".

Straipsnio įvertinimas: 3 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos