PSG iškovojo itin svarbią pergalę prieš "Liverpool", C. Eriksenas išsaugojo "Tottenham" viltis

Trečiadienį vakare sužaistos paskutinės šešios UEFA Čempionų lygos A-D grupių 5-ojo turo rungtynės.

"Gyvenk arba mirk" rungtynes turėjęs Paryžiaus "Saint-Germain" klubas namuose susigrūmė su "Liverpool". Puikiai žaidusi Paryžiaus komanda dabar jau sukomplikavo "Liverpool" šansus - PSG iškovojo pergalę rezultatu 2:1 ir į trečiąją poziciją nustūmė patį Liverpulio klubą.

PSG komandos koncentracija prieš šias rungtynes buvo maksimali - pralaimėjimas čia būtų reiškęs pasitraukimą iš Čempionų lygos.

Šeimininkai nuo pat pradžių ėmėsi iniciatyvos ir jau 13-ąją minutę įgijo pranašumą, kai po gana neužtikrinto "Liverpool" žaidimo gynyboje pasižymėjo Juanas Bernatas.

37-ąją minutę PSG jau džiaugėsi dviejų įvarčių pranašumu - Alissonas atrėmė Edinsono Cavani iš kelių metrų, tačiau kamuolys atšoko patogiai prie Neymaro kojų ir šis tiksliu smūgiu nemaloniai nustebino svečius.

Visgi pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje Angelis Di Maria neatidžiai sužaidė savo aikštės pusėje ir uždirbo varžovams 11 metrų baudinį. Jį sėkmingai realizavęs Jamesas Milneris grąžino svečius į kovą, tačiau kaip parodė antra rungtynių pusė, tai buvo vienintelė "Liverpool" proga Paryžiuje.

Kitose C grupės rungtynėse "Napoli" iškovojo pergalę prieš Belgrado "Crvena Zvezda" ir tapo lydere. Paskutinėse rungtynėse "Napoli" komandai yra svarbu nepralaimėti ir "Liverpool" bus išmestas iš turnyro. "Napoli" komandą taip pat tenkintų ir pralaimėjimai rezultatu 2:1, 3:2 ir t.t.

A grupėje Madrido "Atletico" nugalėjo "Monaco", o Dortmundo "Borussia" neįveikė "Club Brugge". "Atletico" ir BVB jau turi aštuntfinalio bilietus, o "Club Brugge" - kelialapį į Europos lygą.

B grupėje itin svarbią pergalę pasiekė Londono "Tottenham". Mauricio Pochettino auklėtiniai po vėlyvo Christiano Erikseno įvarčio patiesė Milano "Inter" ir išsaugojo šansus žengti tolyn.

"Tottenham" dabar turi po septynis taškus su "Inter". Visgi geresni yra italų šansai - jie paskutiniame ture kovoja su PSV, o "Spurs" - su "Barcelona", kuriai šios rungtynės jau nebelems nieko, kaip ir PSV.

"Barcelona" Nyderlanduose minėtą PSV komandą nugalėjo rezultatu 2:1. Įspūdingą įvartį įmušė Lionelis Messi, o dar vieną nugalėtojams pridėjo Gerardas Pique.

D grupėje "Porto" nugalėjo "Schalke" ir užsitikrino pirmąją vietą, tiesa, "Schalke" per daug neliūdi - jie jau žemiau antros vietos nebekris.

TURNYRINĖ LENTELĖ

A grupė

"Atletico" 2 - 0 "Monaco"
2' [1 - 0] B. Badliashile (į savus vartus)
24' [2 - 0] A. Griezmann
82' S. Savič ("Atletico") pašalintas iš aikštės
83' R. Falcao ("Monaco") nerealizavo 11 m. baudinio.

"Borussia" 0 - 0 "Club Brugge"

B grupė

"Tottenham" 1 - 0 "Inter"
80' [1 - 0] C. Eriksen

PSV 1 - 2 "Barcelona"
61' [0 - 1] L. Messi
70' [0 - 2] G. Pique
83' [1 - 2] L. de Jong

C grupė

PSG 2 - 1 "Liverpool"
13' [1 - 0] J. Bernat
37' [2 - 0] Neymar
45+1' [2 - 1] J. Milner (11 m. baudinys)

"Napoli" 3 - 1 "Crvena Zvezda"
11' [1 - 0] M. Hamšik
33' [2 - 0] D. Mertens
52' [3 - 0] D. Mertens
57' [3 - 1] B. El Fardou

D grupė

"Lokomotiv" 2 - 0 "Galatasaray"
43' [1 - 0] R. Donk (į savus vartus)
54' [2 - 0] V. Ignatjev

"Porto" 3 - 1 "Schalke"
52' [1 - 0] E. Millitao
55' [2 - 0] J. Corona
89' [2 - 1] N. Bentaleb (11 m. baudinys)
90+4' [3 - 1] M. Marega