PSG namuose nepaliko jokių vilčių "Guingamp"

Šį vakarą buvo žaidžiami ir Prancūzijos čempionato susitikimai.

Pirmoji dvikova tarp “Ligue 1” naujoko “Angers” bei “Reims” baigėsi be įvarčių, tačiau ne vieną tikslų smūgį išvydo Paryžiaus stadione susirinkę sirgaliai.

Šalies sostinėje “Paris Saint-Germain” ekipa atsitiesė po dvejų lygiųjų bei sutriuškino “Guingamp” vienuolikę.

Visas rungtynes dominavę šeimininkai pirmavo nuo 18-osios minutės, kuomet pasižymėjo Javieras Pastore.

Nors ilgą laiką PSG savo persvaros padidinti nesugebėjo, galiausiai jiems pavyko tai padaryti antrojo kėlinio pabaigoje. 77-ąją minutę apie save priminė šios vasaros atvykėlis Angelis Di Maria, o dar po šešių minučių pergalę galutinai įtvirtino klubo lyderis Zlatanas Ibrahimovičius.

Verta paminėti, jog Ibra vėliau turėjo dar vieną progą, tačiau nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio.

<!-- BEGIN of Soccerway widget HTML fragment  -->

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/16/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>