PSG paniką rungtynių pabaigoje puikiai atskleidžia statistika

Vakar garantuotą kelialapį į UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalį paleidęs "Paris Saint-Germain" klubas rungtynių prieš "Barcelona" pabaigoje puolė į paniką ir būtent tai galimai lėmė nesėkmę.

"Camp Nou" stadione sužaidus 87 minutes Unai'aus Emery aukėtiniai tebepirmavo bendru rezultatu 5-3, tačiau Neymaro dublis bei paskutinėmis akimirkomis Sergi Roberto įmuštas įvartis garantavo katalonų triumfą, kuris tikrai bus prisimenamas kaip įspūdingiausias visoje istorijoje.

Prieš atsakomąją dvikovą namuose "Barca" buvo jau nurašyta, nes Prancūzijoje patyrė sutriuškinimą net 4-0. Visgi, savojoje aikštėje Ispanijos čempionai išplėšė pergalę rezultatu 6-1.

Opta surinkta statistika atskleidžia, jog pradedant skaičiuoti būtent nuo 87 minutės bei 24 sekundžių PSG sugebėjo atlikti vos keturis tikslius perdavimus.

Neįtikėtina, bet trys iš šių keturių perdavimų buvo kamuolio išsispyrimai iš aikštės vidurio po varžovų įmuštų įvarčių.

Visa tai grafiškai galite pamatyti iliustracijoje.