PSG pirmąjį pralaimėjimą "Ligue 1" patyrė prieš "Lyon", "Monaco" prarado taškus (VIDEO)

Šiandien turėjo būti žaidžiami keturi Prancūzijos pirmenybių susitikimai, bet galiausiai įvyko tik trys. Dėl blogo oro Korsikos saloje "GFC Ajaccio" bei "Marseille" akistatą teko atidėti.

Taškus Nante prarado antrąją vietą užimantis "Monaco", sužaidęs nulinėmis lygiosiomis su vietos "Nantes" klubu. Leonardo Jardimo auklėtiniai šiame susitikime tikrai nebuvo pranašesni, todėl turėjo tenkintis lygiosiomis. Tiesa, pralaimėjus "Nice" Monako ekipos pranašumas prieš trečiąją vietą liko toks pats.

Į šią poziciją pakilo "Lyon" futbolininkai. Ilgą laiką lentelės viduryje besikapstę praėjusio sezono vicečempionai namuose nukovė ne bet ką, o tiesiog dominuojantį "Paris Saint-Germain", kuriam tai buvo pirmasis pralaimėjimas "Ligue 1" čempionate ir apskritai vos antra nesėkmė per visą sezoną.

Bruno Genesio kariauna parodė rimtą nusiteikimą į priekį išsiverždami jau tryliktąją minutę, kuomet pasižymėjo Gnaly Maxwellas Cornet, kuriam puikų perdavimą atliko Alexandre'as Lacazette'as. Po šio epizodo "Lyon" ir toliau sukūrė ne vieną pavojingą progą, kol galiausiai sulaukęs kamuolio iš krašto Keviną Trappą nuginklavo Sergi Darderas.

PSG po pertraukos savo varžovus ėmė iš visų jėgų spausti ir tai iš pradžių davė vaisių - jau 51-ąją minutę atsilikimą sumažino Lucasas Moura. Vis dėlto, išlyginti rezultato svečiams nepavyko.

Keliais laipteliais aukščiau šiandien taip pat pakilo "Caen", svečiuose 2-1 palaužęs vieną pagrindinių konkurentų dėl vietos Europoje "Saint-Etienne". Situacija nuo trečiosios iki pat 18-osios vietos išlieka itin karšta.

"Nantes" 0 - 0 "Monaco"

"Saint-Etienne" 1 - 2 "Caen"

"Lyon" 2 - 1 "Paris Saint-Germain"