Paryžiaus „Saint Germain“ per plauką neiškrito iš Prancūzijos taurės turnyro.
Mauricio Pochettino auklėtiniai turėjo kaip reikiant paplušėti pusfinalio etapo mače prieš „Montpellier“ ekipą, kai du kartus po K. Mbappe įvarčių turėjo minimalią persvarą, tačiau varžovai vis tiek sugebėdavo prisivyti.
Galiausiai abi komandos varžėsi 11 m baudinių serijoje, kurioje savo pranašumą 6:5 įrodė PSG.
Antrasis finalo dalyvis paaiškės po „Rumilly Albanai“ ir „Monaco“ mačo.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą