PSG šalies pirmenybes pradėjo lengva pergale

Sekmadienį "Ligue 1" pirmenybėse įvyko trejos paskutinės 1-ojo turo rungtynės.

Šalies čempionė Paryžiaus "Saint-Germain" ekipa namuose susitiko su "Nimes". Thomo Tuchelio auklėtiniai nesulaukė pasipriešinimo ir džiaugėsi pergale rezultatu 3:0.

24-ąją minutę Edinsonas Cavani išvedė paryžiečius į priekį, o antrajame kėlinyje pergalę užtvirtino po sykį pasižymėję Kylianas Mbappe ir Angelis Di Maria.

<div style="width: 100%; height: 0px; position: relative; padding-bottom: 56.604%;"><iframe src="https://streamable.com/s/8xy9p/fxweku" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width: 100%; height: 100%; position: absolute;"></iframe></div>

Taip pat pergalingai sezoną namuose pradėjo "Lille" vienuolikė, rezultatu 2:1 įveikusi "Nantes". Į pergalę šeimininkus atvedė du įvarčius įmušęs 20-metis Victoras Osimhenas.

Paskutinė dvikova baigėsi "Strasbourg" ir "Metz" lygiosiomis.

PSG 3 - 0 "Nimes"

"Lille" 2 - 1 "Nantes"

"Strasbourg" 1 - 1 "Metz"