PSG vos įveikė Prancūzijos čempionus © AFP nuotr.

Penktadienio vakarą Parc des Princes stadione susitiko dvi ekipos, kurios per pastaruosius du metus yra triumfavusios „Ligue 1“ pirmenybėse – PSG ir „Lille“ komandos.

PSG dabartinius Prancūzijos čempionus sugebėjo įveikti 2:1.

Po pirmojo kėlinio „Lille“ pirmavo 1:0. Įvartį sugebėjo įmušti jaunasis kanadietis Jonathanas Davidas.

Ir „dogai“ sugebėjo išlaikyti persvarą iki 74-osios minutės, tačiau tuomet rezultatą išlygino Marquinhosas, o pergalingą įvartį 88-ąją minutę pelnė Angelis Di Maria.

Po šios pergalės PSG nuo artimiausių varžovų turnyrinėje lentelėje atsiplėšė per 10 taškų, o „Lille“ lieka 11-oje vietoje.

Šiose rungtynėse Lionelis Messi po pirmojo kėlinio buvo pakeistas į Mauro Icardi, nors iš „Barcos“ atvykusiam puolėjui jokios traumos nebuvo.