PSG žvaigždynas rungtynių pabaigoje išsigelbėjo nuo pralaimėjimo Prancūzijoje © REUTERS nuotr.

Mauricio Pochettino auklėtiniai atrodė neįtikinamai ir išvykoje rezultatu 1:1 sužaidė su „Lorient“ vienuolike.

Paryžiaus klubas visų rungtynių atliko vos 3 smūgius į vartų plotą, tuo tarpu narsiai kovoję „Lorient“ futbolininkai atliko 5 tokius smūgius.

Pirmąjį rungtynių įvartį šeimininkai pelnė 40 minutę. Thomas Monconduit pasitaisė kamuolį ir iš baudos aikštelės prieigų pasiuntė kamuolį į viršutinį vartų kampą.

Įspūdingą įvartį „į rūbinę“ praleidusiems paryžiečiams situaciją teko gelbėti antrame kėlinyje.

Negana to, rungtynių pabaigoje Sergio Ramosas 4 minučių bėgyje susirinko dvi geltonas korteles ir turėjo palikti aikštę anksčiau laiko.

Tiesa, PSG sukūrė pavojingų momentų visų rungtynių metu ir vieną iš jų net ir būnant dešimtyje pavyko išnaudoti 90+1 minutę. Po komandos draugo perdavimo smūgiu galva pasižymėjo Mauro Icardi.

Nepaisant pamestų dviejų taškų, Paryžiaus žvaigždynas toliau komfortabiliai stovi pirmoje lentelės pozicijoje, artimiausius persekiotojus lenkdami 13 taškų skirtumu.

„Bordeaux“ 2:3 „Lille“

„Lyon“ 1:1 „Metz“

„Marseille“ 0:1 „Reims“

„Monaco“ 2:1 „Rennes“

„Nice“ 2:1 „Lens“