Puikiai žaidusi „Fulham“ ekipa buvo arti pergalės prieš „Liverpool“ © AFP nuotr.

Sekmadienį kiek netikėtai taškus Anglijos „Premier“ lygoje taškus prarado „Liverpool“ futbolininkai, kurie išvykoje tik lygiosiomis 1:1 su „Fulham“ ekipa.

Šeimininkai nuo pat mačo pradžios demonstravo solidų žaidimą ir grasino „Liverpool“ vartams.

Daug diskusijų sukėlė epizodas 16-ąją susitikimo minutę, kai Fabinho savo baudos aikštelėje, iš pirmo žvilgsnio, pargriovė Ivaną Cavaleiro. Vis tik po VAR peržiūros buvo skirtas tik kampinis.

„Fulham“ savo įvartį vis tik pasiekė 25-ąją minutę, kai po puikaus Ademola Lookmano perdavimo pasižymėjo Bobby Reidas.

„Liverpool“ ekipai antrajame kėlinyje nebuvo nė kiek lengviau, o sąlygas apsunkino itin stiprus lietus.

Anglijos čempionai tašką išgelbėjo 79-ąją minutę, kai 11 metrų baudinį realizavo Mohamedas Salah.

Per likusį laiką daugiau įvarčių pelnyta nebuvo ir komandos pasidalino po tašką.

„Liverpool“ nepasinaudojo šansu pakilti į pirmąją turnyrinės lentelės vietą ir toliau lieka už „Tottenham“ nugaros.