Puikiais įvarčiais pažymėtame LFF taurės pusfinalyje – „Šiaulių“ pergalė © FA „Šiauliai“ nuotr.

Sekmadienį Šiauliuose sprendėsi antrasis LFF taurės finalo dalyvis.

Vietos „Šiauliai“ 3:1 po pratęsimo įveikė „Kauno Žalgirį“ bei žengė į taurės finalą.

Fantastiškais įvarčiais pažymėtame mače šou pradėjo Danielis Romanovskij. Jis smūgiu iš toli 27-ąją minutę išvedė šeimininkus į priekį.

69-ąją minutę Vilius Armanavičius lygino rezultatą gražiu smūgiu per save.

Prieš pagrindinio laiko pabaigą Arturas Dolžnikovas gavo raudoną kortelę, o tai apsunkino svečių šansus. Per pratęsimą Sigito Olberkio ir Eligijaus Jankausko įvarčiai išplėšė pergalę „Šiauliams“.

Po šio pralaimėjimo mažėja „Kauno Žalgirio“ šansai kitą sezoną žaisti Europoje. Jiems reikia aplenkti A lygoje „Hegelmann“ bei tikėtis „Šiaulių“ pergalės LFF taurės finale.

LFF taurės finalas – spalio 1 dieną Dariaus ir Girėno stadione. Šiaulių ekipos lauks Pirmos lygos „TransINVEST“ iššūkis.