Puikiose Prancūzijos ir Ukrainos rungtynėse – prancūzus tenkinusios lygiosios © lff.lt

Jonavoje antradienį finišuoja nuo šeštadienio vykęs keturių komandų tarptautinis draugiškas futsal turnyras.

Paskutinės turnyro dienos pirmose rungtynėse susitiko Ukrainos ir Prancūzijos komandos. Atkaklios rungtynės baigėsi lygiosiomis 4:4.

Šis rezultatas reiškia, kad prancūzai su septyniais taškais tapo turnyro nugalėtojais.

Paskutinėse turnyro rungtynėse šįvakar susitiks Lietuvos ir Brazilijos komandos. Bilietus į rungtynes įsigyti galite paspaudę čia, o transliacija bus pasiekiama paspaudus čia.

Tuo tarpu pirmosios dienos rungtynės prasidėjo itin aktyviu Ukrainos žaidimu, o prancūzai, iki tol dviejuose mačuose atrodę solidžiai, šįkart buvo blankesni. Tuo pasinaudoję ukrainiečiai įmušė du įvarčius, bet prieš pat pertrauką Prancūzijos komanda rezultatą sušvelnino iki 1:2.

Iškart po pertraukos ukrainiečiai mušė dar du kartus ir jų persvara išaugo iki 4:1 ir jau atrodė, kad prancūzų viltys iškovoti pirmą vietą galėjo vis sparčiau sumažėti, tačiau Prancūzijos ekipa tada tarsi įjungė aukštesnę pavarą ir gana greitai vieną po kito įmušė tris įvarčius ir rezultatas tapo lygus 4:4.

Per likusį laiką žaidimas klostėsi nuo vartų iki vartų, abi komandos kovojo dėl pergalės, bet daugiau įvarčių rungtynėse pelnyta nebuvo ir dvikova baigėsi kovingomis lygiosiomis 4:4.