Puikus D. Payet baudos smūgis "Marseille" pergalės nepadovanojo (VIDEO)

Sužaisti dar trys Prancūzijos čempionato susitikimai.

Vakar vakare "Guingamp" futbolininkai dominavo prieš dešimtyje likusią "Nancy" vienuolikę bei galiausiai iškovojo pergalę 1-0, o tokiu pačiu rezultatu išvykoje autsaiderį "Bastia" nugalėjęs "Lille" šiandien pakilo į tryliktąją vietą.

Pastarosios rungtynės dar buvo daugiau nei dešimčiai minučių sustabdytos dėl sugedusių stadiono šviesų.

Įdomiausias mačas vyko viduryje tarp šių dviejų akistatų, kur penktąją vietą užimantis "Marseille" klubas nesugebėjo palaužti "Dijon".

Uostamiesčio ekipa šioje akistatoje įmušė du įvarčius. Tiesa, pirmojo kėlinio pabaigoje kamuolys nuo Gregory Sertico skriejo į savus vartus.

Viltis iškovoti pergalę Rudi Garcios auklėtiniams Dimitri Payet atgaivino iškart po pertraukos. Šis mažylis pasižymėjo atlikdamas baudos smūgį.

Vis dėlto, geresnė aikštės šeimininkų statistika įvarčiu nevirto, taigi, rungtynės baigėsi lygiosiomis 1-1. Šis rezultatas suteikė progą į priekį išsiveržti "Bordeaux" futbolininkams, o "Saint-Etienne" vienuolikei "Marseille" pasivyti.

"Guingamp" 1 - 0 "Nancy"
27' Modou Diagne ("Nancy") pašalintas iš aikštės
[1-0] 59' Sloan Privat

"Marseille" 1 - 1 "Dijon"
[0-1] 45' Gregory Sertic (į savus vartus)
[1-1] 48' Dimitri Payet

"Bastia" 0 - 1 "Lille"
[0-1] 48' Nicolas De Preville