Puyolis nežais prieš "Real" © Eurofootball.lt
Ispanijos superklubas "%c00006" patyrė didžiulį smūgį sužinoję, jog ekipos žvaigždė, gynėjas Carlesas Puyolis (%p00216) turės praleisti ateinantį sekmadienį vyksiantį Ispanijos derbį.

Ispanijos rinktinės gynėjui, kurį pastaruoju metu dažnai kamuoja traumos, vėl atsinaujino trauma sekmadienį vykusiose rungtynėse, kurias "Barcelona" įtikinamai laimėjo 3-0 prieš "Malaga" ekipą.

Tose rungtynėse Puyolis nesėkmingai bandė apsiginti prieš Diegą Alonso pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje ir buvo pakeistas Rafaeliu Marquezu.

Iki sekmadienio rungtynių, Puyolis dėl traumos buvo priverstas praleisti tris mačus. Katalonų ekipos gydytojas patvirtino, kad žaidėjas nežais apie dešimt dienų ir todėl turės praleisti rungtynes su "%c00003".

Tuo tarpu geresnės nuotaikos tvyro "Real" stovykloje - iki sekmadienio rungtynių turėtų pasveikti rezultatyviausias ekipos žaidėjas brazilas Ronaldo (%p00205). Ilgą laiką buvo manyta, kad žaidėjas, dar kovo pradžioje rungtynėse su "Racing" patyręs kojos traumą, negalės žaisti Ispanijos derbyje. Prieš dvi savaites Ronaldo, po trijų rungtynių pertraukos, buvo grįžęs į aikštę rungtynėse su "Osasuna", kurias "Real" pralaimėjo net 3-0, tačiau sužaidęs tik pusvalandį jis buvo priverstas vėl palikti aikštę dėl atsinaujinusios kojos traumos.

Tačiau ekipos gydytojas nudžiugino karališkojo klubo sirgalius informuodamas, kad žaidėjas treniravosi visą šį savaitgalį ir nejuto jokių ypatingų skausmų. Šios naujienos ypač nudžiugino "Real" trenerį Carlosą Queirozą, virš kurio jau kurį laiką tvyro tamsūs debesys, kadangi Madrido ekipa jau kurį laiką demonstruoja prastą formą tiek Europoje, tiek Ispanijoje.