R. Benitezas: kovosiu už „Everton“ © PA nuotr.

Naujuoju „Everton“ treneriu prieš pora savaičių tapęs Rafaelis Benitezas itin šiltai sutiktas nebuvo. Tai gali būti ir dėl to, jog kažkada ispanas treniravo aršiausius „Everton“ varžovus – „Liverpool“ ekipa. 

O taip pat jis yra viename interviu po mačo pavadinęs „Everton“ mažu klubu. 

Apie šias visas praeities peripetijas Benitezas komentavo taip: „Labai daug viskas priklauso nuo konteksto. Tai buvo jau labai seniai. Tu privalai kovot už savo klubą ir tai aš darysiu dabar. Aš kovosiu už „Everton“ komanda. Stengsiuos viską, ką galiu geriausio padaryt, kiekviename mače. Malonu, jog šis klubas vis darosi didesnis.“

Strategas komentavo ir apie reakciją tarp artimiausių žmonių, kai jis perėmė „irisų“ vairą: „Jei atvirai, „Everton“ fanai yra gan patenkinti ir palaiko mane, kurie yra šalia manęs. Netgi „Liverpool“ gerbėjai suprato, jog tai buvo man gera galimybė grįžti į „Premier“ lygą. 

Futbolas tikrai yra emocionalus ir visi turi savo nuomonę. Man tai yra iššūkis, gerai pasirodyti „Premier“ lygoje ir įrodyti visiems, jog esame konkurencingi. Kai prasidėjo kalbos ir pasakiau taip, aš buvau jau pasiruošęs. Tai nėra kažkas, ko aš bijočiau. Noriu laimėt. Noriu gerai pasirodyt“, - komentavo R. Benitezas. 

Straipsnio įvertinimas: 2 1
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos