R. De Zerbi apie laukiančią kovą dėl išlikimo: „Žaisime dėl klubo garbės ir orumo“ © ZUMAPRESS com. nuotr.

Londono „Tottenham“ antradienį pralaimėjo Londono „Chelsea“ ekipai ir paskutiniajame ture kovos dėl išlikimo „Premier“ lygoje.

Paskutiniajame mače su „Everton“ „pentinams“ bus reikalingas bent taškas, norint būti ramiems dėl savo vietos „Premier“ lygoje kitą sezoną.

Po pralaimėjimo prieš „Chelsea“ „Tottenham“ strategas Roberto De Zerbi teigė, kad mačas su „Everton“ bus svarbesnis, nei praėjusio sezono Europos lygos finalas.

„Sekmadienį „Tottenham“ laukia svarbiausias finalas. Svarbesnis, nei praėjusį sezoną Europos lygoje.

Žaisime dėl kai ko svarbiau už trofėjų. Rungtynėse su „Everton“ žaisime dėl klubo garbės ir orumo. Tai daug svarbiau už trofėjų.

Trofėjų iškovoti galima bet kada, tačiau išlaikyti klubo garbę ir orumą yra be galo svarbu“, – po mačo su „Chelsea“ kalbėjo R. De Zerbi.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →
  • Slotas83 (IP: b6994664b)

    Visi palaikysime WHU ir Evertoną.

    • 2
  • kei... (IP: f31a83dc8)

    jei rinktis tarp totenhem ir WH ,as uz totenhem ,kad liktu EPLygoj

    • 0
  • NonFlyinDutchman (IP: 8ea742340)

    Šitie jau nebeturi jokios garbės ir orumo nuo tos dienos kai šventė kitos komandos mušamus įvarčius jiems

    • -1
  • Lietuvos aidas (IP: 90897a3d4)

    WHU asilų bandai jau pats laikas išbandyt jėgas Championshipe!!

    • -2
  • NonFlyinDutchman (IP: 8ea742340)

    Šitie jau nebeturi jokios garbės ir orumo nuo tos dienos kai šventė kitos komandos mušamus įvarčius jiems

    • -1
  • Lietuvos aidas (IP: 90897a3d4)

    WHU asilų bandai jau pats laikas išbandyt jėgas Championshipe!!

    • -2
  • Slotas83 (IP: b6994664b)

    Visi palaikysime WHU ir Evertoną.

    • 2
  • kei... (IP: f31a83dc8)

    jei rinktis tarp totenhem ir WH ,as uz totenhem ,kad liktu EPLygoj

    • 0
  • kei... (IP: f31a83dc8)

    jei rinktis tarp totenhem ir WH ,as uz totenhem ,kad liktu EPLygoj

    • 0
  • Slotas83 (IP: b6994664b)

    Visi palaikysime WHU ir Evertoną.

    • 2
  • Lietuvos aidas (IP: 90897a3d4)

    WHU asilų bandai jau pats laikas išbandyt jėgas Championshipe!!

    • -2
  • NonFlyinDutchman (IP: 8ea742340)

    Šitie jau nebeturi jokios garbės ir orumo nuo tos dienos kai šventė kitos komandos mušamus įvarčius jiems

    • -1