R. Hojlundo pirmasis įvartis „Premier“ lygoje nukalė „Man Utd“ pergalę prieš „Aston Villą“ © AFP nuotr.

Antradienio vakarą sužaistos dar vienerios Anglijos „Premier“ lygos 19-ojo turo rungtynės.

Itin dramatišką pergalę namuose pasiekė „Manchester United“ ekipa, kuri rezultatu 3:2 palaužė „Aston Villą“.

Pirmoji mačo dalis kur kas sėkmingesnė buvo svečiams, kurie po Johno McGinno ir Leanderio Dendonckerio tikslių smūgių pirmavo rezultatu 2:0.

Vis tik antrajame kėlinyje „Man Utd“ aikštėje demonstravo visai kitokią energiją ir tai davė vaisių. Alejandro Garnacho 59 ir 71 minutėmis dukart siuntė kamuolį į vartus ir išlygino rezultatą.

82-ąją minutę galiausiai „Premier“ lygoje savo pirmąjį įvartį pelnė ir Rasmusas Hojlundas, kuris išplėšė pergalę „raudoniesiems velniams“.