R. Keane'as aštriai sukritikavo D. De Gea ir J. Pickfordą

"Manchester United" sekmadienį sužaidė lygiosiomis 1:1 su "Everton" ir nepasinaudojo puikia galimybe dar labiau priartėti prie pirmojo "Premier" lygos ketverto.

"Raudonieji velniai" įvartį praleido jau pačioje mačo pradžioje, kai grubiai suklydo Davidas De Gea, o ispaną po susitikimo kritikavo ir "Man Utd" legenda Roy'us Keane'as.

"Nesvarbu, būčiau treneris ar žaidėjas, tiesiog užmuščiau savo vartininką dėl tokios klaidos. Nesuprantu, ko De Gea toje situacijoje laukė.

Tai buvo tam tikra prasme arogantiškas elgesys, už kurį per pertrauką būčiau jį gerokai pamokęs. De Gea negali turėti jokių pasiteisinimų", - "Sky Sports" eteryje kalbėjo R. Keane'as.

Airis taip pat negailėjo kritikos ir "Everton" vartų sargui Jordanui Pickfordui, kuris ne itin sėkmingai sužaidė epizode, kuomet Bruno Fernandesas išlygino rezultatą.

"Net nenoriu girdėti paaiškinimo, kad kamuolys pakeitė judėjimo trajektoriją. Normalu, kad kamuolys juda, kai kažkas jį spiria.

Man nereikia žiūrėti į Pickfordo statistiką. Aš tiesiog žinau, kad jis nėra geras vartininkas", - pridėjo "Man Utd" legenda.

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė