R. Keane‘as: J. Wilshere‘as yra labiausiai pervertintas futbolininkas planetoje

Buvęs „Manchester United“ ekipos futbolininkas Roy Keane‘as nutarė skambiai pasisakyti apie Londono „Arsenal“ žvaigždę Jacką Wilshere‘ą.

Nors „Arsenal“ žengė į kitą Europos lygos etapą jie 1:2 pralaimėjo „Ostersunds“ klubui, o už tai buvęs futbolininkas nepagailėjo kritikos.

„Arsenal“ yra nuostabus pavyzdys, kaip nereikėtų pradėti rungtynių. Jie yra labai lėti. Neturėjo energijos, buvo blogas nusiteikimas, jokio atsidavimo. Tai nėra kaip šviesos jungtukas. Tai negali įsijungti ar išsijungti“, - kalbėjo R. Keane‘as.

„Labai daug ateina iš trenerio ir trenerių štabo, bet svarbiausia yra vis tie tai, kas ateina iš pačio žaidėjo. Tu turi motyvuoti save. Turi savo  garbę ir turėtum pasistengti dėl savęs, savo komandos draugų, šeimos. Mes tai matėme labai daug kartų iš „Arsenal“. Jie žaidė su „Nottingham Forest“ FA taurėje su tokiu pačiu nusiteikimu ir palaimėjo.

Tokiu atveju turi žiūrėti į patyrusius žaidėjus, kurie turi būti pavyzdys. Bet kai tavo kapitonas yra Wilshere‘as... Man jis tikriausiai yra labiausiai pervertintas žaidėjas planetoje“, - aštriai komentavo R. Keane‘as.  

Straipsnio įvertinimas: 10 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos